| JustMe5930 a întrebat:

Am o mare problema cu firele crescute sub piele... De obicei sunt doar niste punctulete negre care se scot ca si punctele negre, insa se intampla sa imi cresca si fire mai lungi sub piele.Nu stiu ce sa le fac.Sunt destul de multe, asa ca nu prea pot sa le iau cu penseta pe toate. Exosta vreo crema sau vreun tratament homemade?

1 răspuns:
| zuly a răspuns:

Prepară un scrub din zaț de cafea și ulei de masline, este foarte bun pentru problema ta.