| fluturas_9331 a întrebat:

am o problema am folosit lac rosu de unghii fara sa aplic un lac de baza de obicei folosesc dar acum am uitat deoarece ma grabeam, iar acum unghiile mele sunt usor ingalbenita imi puteti spune cum as putea scapa de acest aspect neplacut?

3 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Cu zeama de lamaie.

| Bernoullie a răspuns:

Da. Este un tratament natural. Stai cu unghiile aproximativ jumatate de ora in zeama de lamaie.

| xEmotionless a răspuns:

Le freci cu zeama de lamaie. O data pe zi ajunge. Usor usor o sa isi recapete culoarea.