| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy am o problemasad as vrea sa merg la piscina insa acum ca am mai crescutlaughing am sanii marisori:p dar sunt foarte departaticrying credeti ca este urat? ma voi face de ras? ce sutien sa port sa nu se vada asa tare:*

Răspuns Câştigător
| ρinkie a răspuns:

Stai linistita nu exista sani indepartati sau departati, asa vi se pare voua. Cumpara-ti un sutien obisnuit. Bafta!

7 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Stati linistit este o iluzie sanii sunt intro pozitie optima nu exista sanii apropiati si indepartati. Oricum este din cauza costumului de baie. Bafta

| AndreiGabi a răspuns:

Pai...baietii cred ca or sa rada in cazul in care le ai la spatehee hee; daca nu sunt asa, nu'ti fa probleme.

| SameMistake a răspuns:

Exista costume de baie care au in loc de sutien, bustiera. Si sunt unele si foarte frumoase.

| cici96 a răspuns:

Asa sunt si ai mei crying

| caryyna a răspuns:

Un sutien cu pushup :*.

| anonim_4396 explică (pentru caryyna):

La piscina?

| caryyna a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am sutien cu pushup si e de la costumul de baietongue