| Denysamaria3 a întrebat:

Buna, am o problema cu parul, are foarte mult volum si sta umflat rau, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| XxKAMELIAxX a răspuns:

Hei!
1.FILEAZA.L
2.Masca de la syoss anti smooth relax am auzit ca e buna(habar n.am,probabil exista si altele mai bune.)

Si eu am aceeasi problema ca si tine si a dat pacatul sa-mi fac si breton!? In prima zi(imd cum il spal)imi sta bine...apoiiiii..imagineaza.ti doar rolling on the floor
Ha apropo. unii am obs ca recomanda tactica cu caciula(daca ai parul scurt=>noaptea cand dormi poti incerca si tactica asta) saaaau. poti sa.ti iei o placa de par si cu un spray termorezistent=>folosesti spray.ul ca sa nu.ti strici parul(parca asa se numea)
Succes!
(Daca gasesti vreo rezolvare pentru problema asta.te rog revino cu un mesaj (: )

| Denysamaria3 explică (pentru XxKAMELIAxX):

Ok multumesc o sa te anunt

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Să te bucuri de el laughing

| Denysamaria3 explică (pentru Ofiintă):

Da de unde

| Ofiintă a răspuns (pentru Denysamaria3):

Ce aș putea spune eu. Am un păr cu o structură fină, fir subțire, deseori lipsit de volum. Si voi nu apreciați ce aveți mai bun. Păcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să folosești o mască de păr specială pentru tipul tău de păr.

| Goddessss a răspuns:

Lasa l asa, Doamne...
Sa vezi când o sa fi bătrână ce o sa iti dorești parul ala din tinerețe...

| Denysamaria3 explică (pentru Goddessss):

Crede ma as vrea sa iti dau o poza sta ca o matura

| Goddessss a răspuns (pentru Denysamaria3):

Doamneee, il dai cu șampon de 2 ori, iti cumperi balsam (obligatoriu) si iti cumperi un ulei special de par si gata e.
Daca vrei sa ti l coafezi cumperi și o spuma de par.

| Denysamaria3 explică (pentru Goddessss):

Il dau fix te doua oei mereu am si balsam dar doar e putin mai pufos si nu se incurca

| RowseRj a răspuns:

Vopseștel. Uneori parul vopsit își pierde volumul

| Denysamaria3 explică (pentru RowseRj):

Da nu stiu o ss incerc

| zattech a răspuns:

Îl filezi