| dianathth a întrebat:

Buna!
Am parul lung si drept, decat putin ondulat la varfuri. Nu il indrept cu placa, nu il usuc cu feonul, si totusi am o groaza de fire rebele. Folosesc sampon si balsam special pentru par cu fire rebele, dar niciun rezultat.
Stiti vreo masca naturista care sa ma ajute? Sau orice altceva?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Inainte de a-l spala, aplca ulei de masline de la jumatate inspre varfuri.stai cu el vreo 3 ore, spala bine, aplica balsam, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| AlinElle89 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema offf...