| AndreeaMcr a întrebat:

Buna am parul ondulat dar fara nici o forma.Am tot cautat produse pentu par cret si nu gaseschappyimi poate recomanda cineva produse pentru acest tip de par sau masti naturale pentru definirea buclelor?

Răspuns Câştigător
| Andreea14Bianca a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema acum ceva timp. Foloseste fixativ pentru par cret sau ia de la Syoss Samponul Smooth Relax. E bun si defineste buclele. Foloseste balsam de par la fiecare spalare. Produse de styling pentru par cret sunt de la Garnier Fructis " Style Camoumflage" e bun si costa doar 9.5 lei happy
Si inncearca sa te speli pe cap cu sampon specfic pentru parul tau. Cele de la Elsev sunt ft bune.
Sper ca te-am ajutat. Pupici

| AndreeaMcr explică (pentru Andreea14Bianca):

Dar fixativul nu incarca parul?

| Andreea14Bianca a răspuns (pentru AndreeaMcr):

Nu incarca parul. Sunt fixative speciale pentru tipul tau de par. Scrie pe ambalaj pentru par cret, drept happy. si asa mai departe

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.