| ursul2002 a întrebat:

Bună, Am părul până la fund, dar e subtire si de la un timp încoace îmi pică extrem de mult păr.Am schimbat samponul si balsamul si degeaba nu stiu ce sa mai fac sunt distrusă tot la asta mă gândesc... O sa ajung că să chelesc la un moment. Ceva remedii sau tratamente.
P.s: nu folosesc placă...
Azi mi-am mai tăiat din păr.
Dau fundă la cel mai bun comentariu!

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Iti trebuie o cura de vitamine degeaba folosesti tot felul de balsamuri si sampoane daca corpul tau nu are vitamine suficiente sa-ti alimenteze parul.Ti-as recomenda vitamax sau https://www.cosmopharm.eu/......iminerale/ costa doar 15.26 lei pe linga asta maninca minimum 2 mere si doua banane pe zi uita de coca cola sau pepsi sau energizante si maninca cit de sanatos posibil.In afara de asta ramai la balsamuri si sampoane regeneratoare de par.Nivea sau kallos preferabil.