| redrosegirl a întrebat:

Am primit cadou o pereche de blugi negri skinny si rupti. Cu ce i-as putea imbraca/incalta! Vreau idei sau poze! Dau Funda pentru cel mai bun raspuns, iar restul primesc Vot! Pupkiss

Răspuns Câştigător
| mdia13 a răspuns:

1. cu un top sexy si niste pantofi cu platforma, ceva in genu:
http://www.denimology.com/......ans-jt.jpg

2.casual, cu un tricou si un cardigan peste si cu tenisi sau pantofi cu talpa ortopedica
http://fashionsnew.com/......ousers.jpg

3. daca iti place stilul mai rock(cum e Taylor Momsen de exemplu) poti sa ii porti cu o geaca de piele si niste pantofi peep-toe sau ghete

sper ca ti-am fost de ajutor;)

8 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Poti sa ii imbraci cu un top alb, largut si cu o pereche de botine negre cu toc inalt.

| noktambul a răspuns:

Cu niste incaltari rupte si cu botul cascat laughing sau cu ce mai gasesti pe la tomberoane.

| AnaMariaRo a răspuns:

Buna, incearca sa ii porti cu un top larg fara maneci sau gen maieu. Mie imi plac cele cu imprimeuri florale, acum fiecare cu gusturile lui, daca tot esti tanara incearca ceva care exprima ce simti sau chiar te caracterizeaza...

| ganton a răspuns:

Cu pungi!

| dyav0litza a răspuns:

Adidasi sau tenisi albi si un tricou nici foarte mulat dar nici larg si o geaca de blugi

| flacarea20 a răspuns:

Cu niste botine din piele nu din catifea ca nu se potrivesc deloc si un sacou negru sau un maieu negru sau alb MULAT, sau si mai trendy cu o camasa cu decolteu