| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am primit recent o geanta Chanel, ma tot gandesc daca este fake sau nu, ce va pot spune despre ea este ca -la exterior este in stare foarte buna
-seamana cu modelul 2.55, dar fara clapeta
-logu-ul Cc este mare, scris in centru dar drept adica cc sunt intersectate dar drepte
-nu are nicio eticheta inauntru
-iar ea are 6-7 cusuturi pe latura de romb
-mentionez ca este confectionata din piele de miel, se vede ca a fost purtata mult si tot buna este este,
-are niste suruburi "X" pe spatele incuietorii.
Nu stiu ce sa cred, ajutati-ma daca stiti.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă folosită și e din piele, cert e originală

| alina2k18 a răspuns:

Un Chanel incepe de la 30 000 LEI, adica 300milioane lei vechi laughing persoana care ti-a oferit-o cadou isi permite?
Si chiar daca a fost cumparata acum 10ani tot mii de euro costa, nu cumparai genti Chanel cu 500euro...
Copiile pot fi de calitate si din piele naturala.
Am vazut pe tiktok replici pentru branduri in SHwinking

| ReddY25 a răspuns:

Întreabă un expert în domeniu