| dulcikata17 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei pentru un Instagram de afaceri, as vrea sa-mi fac o pagina de beauty, unde sa promovez produse etc.Dar n-am in minte nici un nume pentru pagina si numele meu nu as vrea sa-l pun..trebuie sa contina beauty care numele

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Miss T Beauty Care (în loc de T poți pune orice altă literă, chiar și cea cu care începe numele tău real) ori Just Lovely Beauty Care, Perfect Day Beauty Care (dacă e vorba de machiaj pentru nunți), Picture Perfect Beauty Care

| artemidak a răspuns:

Stai sa înțeleg
trebuie sa aibă neaparat beauty care in nume?

| dulcikata17 explică (pentru artemidak):

Poate sa aiba orice...doar sa mearga spre beauty

| artemidak a răspuns (pentru dulcikata17):

Hm

ai putea pune ceva gen makeup4princess sau queens