| saturday10 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor si de niste pareri. Vreau sa-mi cumpar o noua pereche de sneakersi si am nevoie de niste idei + sfaturi + pareri. Am 2 perechi de vansi, una de new balance 574 si una de adidas si acum habar n am spre ce model sau spre ce brand sa ma indrept. Nike, adidas, new balance, puma. gasisem o pereche draguta de jordani, dar nu aveau marimea mea (sunt fata btw) si va roog daca aveti perechi de la brand uri de genul sa mi recomandati un model care sa fie si dragut, sa fie ft calitativ si sa nu fie nici extrem de scumpi. Vreau cat mai multe modele si pareri. Multumesc muult + fundita.

1 răspuns:
| Felissa13Eden a răspuns:

Converse sunt foarte tari, sau la Coif Sportif.
Conversii sunt unisex si arata foarte bine, plus ca sunt de calitate.Sincer,de la puma sunt foarte bune, sau de la Rebook.