| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

am si eu o intrebare : am cumparat un fond de ten de la Leonardo si dupa ce am ajuns acasa mi-am dat seama ca e spuma.Nu l`am folosit deloc, credeti ca ar putea sa mi`l schimbe? Multumesc.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca ai pastrat bonul de casa, este posibil sa-l schimbe! Incearca!

| JustMeFlory a răspuns:

Au la Leonardo comsetice? Leonardo, magazinul de incaltaminte?

| dulcik a răspuns:

Nu cred ca ti-l mai schimba mai ales daca a trecut o zi de cand l-ai luat.Depinde de vanzatoare.

| BRG a răspuns:

Dacă nu l-ai desigilat, normal ar trebui să -l schimbe, spui şi tu că nu ţi-ai dat seama ce este, că nu ai citit ambalajul, şi dacă găseşti o vînzătoare amabilă se rezolvă problema, o să-l schimbe. Mult succes.

| georgegs a răspuns:

Nu.nu.cred.