| Țibanu_Alexandra_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare... am restanta la avon 300 de lei. Nu am platit pentru ca 1 la mana nu mai gasesc factura, si 2 produsele nu sunt bune de nimic, acum intrebarea e mai pot comanda daca am restanta? Dau funda.
Multumesc :3

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pînă nu plătesti restanta numai poti comanda, dar totusi de ce mai i ei de la avon daca tu singură zici ca nu sunt bune de nimic produsele lor, vezi ca te minti singură? Tu vrei sa cumperi dar nu vrei sa dai banii hoațo șmechero, o sa te prinda ăia de la avon si o sa ti pună penalizari trebuie sa achiti ăia 300 lei oricum, ma mir ca nu au trimis recuperatorii după tine sa ti ia din casa bunuri in valoare de suma restantă la ei.

| flixbuster a răspuns:

Exista o fractura logica intre partea cu "produsele nu sunt bune de nimic" si cea cu "mai pot comanda?". O sesizezi?

| Alexandra_Denisa_1997_Pdw4 a răspuns:

Buna. Ai factura online. Poti sa o utilizezi.
Nu poti efectua alta comanda pana ce nu iti achiti tot ce ai.