| Elena12456774 a întrebat:

Am și eu o întrebare dacă se poate. Voiam de ceva vreme sa-mi cumpar o nouă pereche de încălțăminte (teniși originali) doar ca din cauza acestui virus nu pot să ies din casa pentru a merge la un magazin cu încălțăminte originala. Asa ca am decis să comand online. Problema este ca am nevoie de un site bun, cu încălțăminte originală. Va rog frumos să mă ajutați. Eu m-am uitat zilele acestea pe site-urile sizeer, footshop sau about you.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Epantofi.ro

| sierra1 a răspuns:

Nu te complica, ia de aici

https://www.emag.ro/......das,nike/c

| alina2k18 a răspuns:

Epantofi, fashiondays, aboutyou, collectiveonline.
Originale 100%, retur facil.

| renaene95 a răspuns:

Salut! Am comandat recent de pe Sizeer adidași Converse. A mers totul ok, iar pentru persoanele comode așa ca mine e super că nu trebuie să iasă din casă :slightly_smiling_face: În plus încălțămintea e originală.