| lexyy a întrebat:

Bunahappyam si eu o intrebare, de fapt e mai mult un sfat. vreau sa-mi fac o schimbare de look..nu mare, dar sa fiehee heeam parul lung si as vrea sa ma tund cumva..nu mai sus de umeri, mentionez ca am fata mica si rotunda.ce idei aveti?thinking

Răspuns Câştigător
| naty696 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ti-ar sta cu parul tuns in scari si putin filat thinking daca ai fata rotunda IN NICI UN CAZ sa nu te tunzi bob, vei arata ca un pepene.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Daca ai parul mai des, cu fir gros poti sa te tunzi ca adriana bahmuteanu, adica bob. frizura nu se va demoda niciodata si arata sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu astazi m-am tuns pana la nivelul umerilor, varfurile mai mult si mi-am facut un breton intr-o parte sa-mi stea, asa m-am tuns eu, adopta si tu tunsoarea asta, iti va sta bine.
Te pup!

| lalaballet a răspuns:

Pai ai putea sa ti-l faci in scari

| MissJJ a răspuns:

In " V ", este o tunsoare moderna, se vede foarte misto si nici nu tunzi mult din el. Poti sa iti iei si un nuantator cu 2-3 nuante mai deschise decat parul tau natural pentru a completa schimbarea.

| AndyAndreutza a răspuns:

In scari

| lorena3771 a răspuns:

Pai depinde cum vrei tu sa te tunzi.Eu zic ca daca ai fata rotunda merge asta :http://beautyrevealed.files.wordpress.com/......nda.jpg... Sau daca nu iti place alege-ti de aici :http://www.beautyrevealed.ro/sfaturi-tunsori-pentru-fata-rotunda/ Succes! Funda?