| Milkacualune a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de inghiile false si cer seriozitate! Pot aplica top coat de oja semipermanenta peste gelul uv exact ca un finish special? Am in casa finish pentru oja semipermanenta si vreau sa-mi fac unghiile cu gel. Credeti ca-l pot folosi pe acela?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai top coat pentru asa ceva e. După ultimul strat de oja aplici top coat și 60 de sec lampa.

| Milkacualune explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca este, doar ca am intrebat daca pot aplica top coat special pentru oja semipermanenta peste unghiile cu gel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Milkacualune):

Da poți