| Steff_Bianca_1999 a întrebat:

Bună am si eu o intrebare...Se poate lua in Bagaj de mana geluri de unghii sau ti le aruncă? Multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gelurile de unghii se pun in bagajul de cala. La bagajul de mana ei urgentele si ce folosesti pe drum, in timpul calatoriei, nu oja ori substante usor inflamabile, pe baza de acetona sau altele, ca nu sunt permise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai voie lichide sau creme, pana in 100g, si trebuiesc puse in sticlute, sau ambalaje individuale, intr-o punga sigilabila, pe care o gasesti si la aeroport.