| Deutsa_9027 a întrebat:

am si eu o intrebare : vreau sa imi dati cateva idei in legatura cu ce coafiura imi pot face ...am fata rotundaa ochi verzi mari si parul castaniu. pls sad dau fundita :X:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.csid.ro/newlook/
Aici ai un site unde încarci poza ta şi vezi cum ţi-ar sta bine. Cred că tu ştii cel mai bine cum ţi-ar plăcea !

| NuAmHabar a răspuns:

Pai tunde-te in scari.Sigur iti v-a sta binewinking

| NoNameToday a răspuns:

Pai.

bucle
onduleuri
coada impletita
spicul graului
coada de cal
2 coditze normale sau impletite.ridicate sau lasate in jos dupa ureche
un palmier cu o esarfa legata peste breton. daca aibig grin.
indreapta`l

| ata a răspuns:

Pai depinde de ocazie : drept sau niste bucle lejere.