| daalin a întrebat:

Am si eu o intrebare happy Vreau sa ma pensez, sunt baiat si nu stiu unde sa merg in Brasov la pensat.e vreun salon pentru baieti, sau nu stiu. unde sa merg...happy heelp!

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca ai sprancenele unite te inteleg de ce vrei sa te pensezi altfel eu zic ca nu are rost. Poti sa rogi o verisoara, sora, mama sa te penseze.

| daalin explică (pentru KellyGreen):

Nu ma gandeam sa ma pensez ca un gay... pur si simplu sa ma aranjez nu prea imi place cum imi sta, nu ma gandeam sa ma pensez subtire sau cine stie cum big grin...sigur nu sunt genu ala de barbat. intrebam si eu happy

| KellyGreen a răspuns (pentru daalin):

Dar eu nu am spus asta cred ca ai gresit persoana careia ai dat raspunsul.

| CannbalCorpse a răspuns:

Dacă vrei să te penseyi nu trebuie să te duci la salon pentru bărbaţi, poţi sa te duci la femei de costa intre 10.15 lei happy sau poti ruga o sara, serioşoară, neapoată, etc

| FadetoBlack a răspuns:

Oh nu! oare sunt singura căreia i se pare că băieţii care se pensează sunt gay?

| Barsom a răspuns:

Asculta la mine ce iti spun. Fetele sunt nascute pentru pensat..nu este chiar necesar sa te duci la salon..presupun ca si si tu o sora/verisoara/amica/priestena sa te penseze..trb doar rabdare(din partea persoanei) care te penseaza