| AnnaMaryaaa a întrebat:

BunahappyAm si eu o mare problema, m`am lasat pe mana unei colege sa ma penseze si mi-a subtiat sprancenele prea rau si vreau sa stiu si eu un tratament natural pentru cresterea sprancenelor care sa fie cat mai rapid pentru ca in 2 saptamani am un eveniment foarte important si trebuie sa ma pensez...Pls ajutati`ma. Dau funda pentru rapsunsul care e bun.Va :*

Răspuns Câştigător
| scumpete a răspuns:

Cel mai bine mi se pare oris a te dai cu ulei de ricin ori sa le lasi sa iti creask si sa te duci la uhn specialisthwinking

Si nu te mai lasa pe mana colegelor cand vine vba de chestii din astea ca sa nu mai patesti asahappy:*

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Incearca uleiul de ricin sau daca nu iti cresc indeajuns de repede poti incerca un creion dermatograf de noanta sprancenelor tale

| Ирина19 a răspuns:

Am patit si eu asa ceva, la prima vedere iti pare ca e urit, pentru ca te-ai obisnuit sa fie mai grosute, sprancenele subtiri imi par mai finute si mai frumoase daca sincer, mai ales ca iti pun in evidenta ochii.

| bebitssa a răspuns:

Incearca uleiul de ricin (care este bun si pentru par si pentru unghii) de la farmacie. Te dai seara si lasi vreo juma de ora 45 min si dupa aia te clatesti. O prietena de-a mea a facut asa si a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau sa-i zic ca si eu am patit asa :-s e foarTe nasol :O Dar date cu ulei de cocaze si o sa meargabatting eyelashes uleiul trebuie sa fie proaspaT.