| Deea2021 a întrebat:

Buna! Am și eu o mica problema, am niste probleme cu fața, eu am pielea feței foarte sensibila și îmi apar mereu coșuri pe fata și nu cred că ar fi din cauza adolescentei, ptc îmi apar doar in zona bărbiei și pe frunte și mi se fac niste coji sa le zic așa în părțile nasului, de spălat mă spăl in fiecare seara și zi cu săpun și apoi dau cu ulei din acela de bebeluși. Ideea este că eu vreau ceva care sa-mi facă fața mai fina sau ceva care sa mă ajute cu coșurile deși nu prea sunt genul care sa mă dau cu creme sau cu mai știu eu ce minuni, dar zic totuși să încerc, deci daca aveți ceva sa-mi recomandați ce sa fac sau un produs ceva, as fi foarte recunoscătoare. Dau și funda pentru răspunsul care mă ajută și pentru cei care vor critica sau rade, mai bine nu mai răspundeți. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| timidu89 a răspuns:

Eryfluid, nu costa mult si e bun ca poate fi folosit pe termen lung. Am mai folosit ceva dar era bun doar o luna de la deschidere si costa cam mult. Dar de la 1-2 aplicari iti si dispareau cosurile.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta suna a dermatita, nu-s cosuri, sunt cumva ca niste iritatii care te mananca si ustura? Si apoi pielea se usuca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba chiar de la adolescență e.

| jokerman878 a răspuns:

Pubertate!