| JustFeelings a întrebat:

am tenul gras si imi apar mereu cosuri si foarte multe puncte negre straight faceam incercat diferite creme. si de la nivea dar nimic... ce pot face?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| plasticsmile a răspuns:

Depinde de tenul oricarei persoane, cel mai bine mergi la un dermatolog care iti va recomanda cu precizie de ce ai nevoie. Asa sa intrii si sa ceri pareri pe TPU sau sa cauti pe diferite forumuri si sa incerci si sa nu functioneze mai rau iti afecteaza.

| BMTHMada a răspuns:

Păi...Eu nu am tenul gras dar si mie..imi apar la fel.dar rar..Eu mi-am luat ulei de magneziu..de la PLAFAR. Este ft bunwinking iti dispar in vreo 3 zile...Dar inainte sa te dai sparge cosurilewinking

| Seniorita21 a răspuns:

Stai deasupra unei oale cu apa fierbinte si pune in ea plicuri de ceai de musetel. Stai asa si pune-ti peste cap prosopul si stai asa 10 minute.
Dupa aceea, apasati pe punctele negre cu mana ca sa iasa.
Fa-ti si masti de fata naturale din fructe sau cu ou. Gasesti si pe net.
Incearca de morcov, vezi daca e bon pentru tine happy