| Medi18 a întrebat:

Buna, am terminat curand un curs make up, stiu sa pun si unghii, doar ca nu prea am cliente 1-2 la ceva luni.Cum pot face sa ma promovez, sa imi fac cliente, sa imi pot creste profitul, sau de la ce pret sa incep? Cred ca intrebarea este pus unde trebuie, dau funda!

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Poti da anunturi :
Olx, public etc... varianta cu pliante in oras.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! In primul rand, poti sa iti faci o pagina de Facebook, sa iti invitii prietenii tai de pe Facebook sa o aprecieze si sa o distribuie, apoi poti sa pui anunturi in grupuri de pe Facebook sau chiar pe diverse site-uri (ex:OLX). Poti sa faci oferte de genul daca o persoana aduce o prietena sau doua, beneficiaza de o reducere.Sau daca aduce 5 persoane are o sedinta gratuita.