| ida_3729 a întrebat:

am un bal pentru clasele 7-8 si nu stiu cam sa ma imbrac.Sunt un gen rebel si vreau sa incerc sa impresionez un baiat fff dragut...happyhappy{plss cel mai bun rasp fundahappyhappy:*}

Răspuns Câştigător
| rutahippie a răspuns:

laughingpăi...îți poți lua o rochie:sus in dungi(alb-negru),cu o bată(neagra/rosie)si cu ''continuarea rochiei''neagră.Se gasesc acum peste tot, sunt foarte comode, dar si foarte elegante.Papuci negri cu toc,o jacheta(preferabil...thinking o culoare mai deschisa),oja roșu-inchis/ruj-rosu' deschislaughing.sau iti poti lua o rochie neagra,scurta, cu bretele,manusi negre de dantela, papuci negrii, te dai cu ruj rosu' si-ti cump un plic rosu'-carmin, sau ceva de genu'.D:

3 răspunsuri:
| ericka9 a răspuns:

Pai daca esti genul rebel,ai impresiona daca te-ai imbraca gen princess,adica. cat mai feminin(scuze cacofonia).De asemenea, coafura trebuie sa fie pe masurahappy.
Mai bine cauti tu prin magazine caci degeaba iti dam noi poze si iar poze, daca tu nu gasesti asa ceva la tine in oras.Am zis asta caci banuiesc ca nu-ti cumperi de pe net(pentru ca nu poti proba,nu stii cum ti-ar sta, etc).Asa ca, bafta:*

| Lexiiii a răspuns:

Http://images04.olx.ro/ui/1/64/06/14615806_1.jpg
ce zici de asa? da rochia un pic mai scurta :D, si culoarea difeita daca nu iti place.

| zuzulik_4330 a răspuns:

Pai.dupa parerea meah daca esti mai rebela toti oamenii te vor observa daca porti o rochie mai eleganta cum are taylor swift in videoclipul 'our song'' uite aici o poza

http://alexutsa13.sunphoto.ro/Plata_pentru_OraselulVirtual/17716488

si cred ca iti poti face la croitor una asa daca vrei;))