| qwertyuiop1111 a întrebat:

Buna!
Am un epilator Remington la care cablul de alimentare e rupt in doua. Epilatorul e inca in garantie. Sa il duc inapoi de unde l-am cumparat sau sa cumpar alt cablu? Am vrut sa cumpar cablu insa nu gasesc nicaieri asa ceva.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cablul rupt nu ti-l schimba. Daca pui aici o poza cu mufa cablului poate gasim un inlocuitor.

| qwertyuiop1111 explică (pentru Salontanul):

Unde as putea gasi un inlocuitor pentru cablu?

| Salontanul a răspuns (pentru qwertyuiop1111):

Te rog nu ma mai intreba! Pune o poza aici sa vad si poate te pot ajuta. Fa o poza, uploadeaz-o pe net si da-mi link-ul. Daca nu stii unde pune-o aici: http://s1066.photobucket.com/