| turban a întrebat:

Buna!

Am un par tare neastamparat, zici ca e bagat la 2.20, serios acum. Nu stiu cum sa il fac sa stea si el mai normal. Nu as vrea nici sa folosesc spuma, gel saumai stiu eu ce alt produs. Dupa cate ore deja zici ca e incurcat raulaughing Ce sa ii fac? E tare neascultator.

1 răspuns:
| ContNmc7 a răspuns:

Trebuie sa te speli cu un sampon pentru par uscat, cu fel si fel de uleiuri, cum e avocado, poate si aloe vera si poti sa iti faci o masca pentru par cu aloe vera si miere de albine! Spor la par