| TsunamiiiYay a întrebat:

Am un tus tip creion de la Mark cu varful mai ..patratos sa zic asa(era o promotie rimel+eyeliner) si mi s-a uscat varful. Stie cineva daca il mai pot salva? O parte din varf ar mai merge, dar cealalta nu, si e greu sa-l folosesc in felul asta. Mentionez ca l-am folosit de cteva ori in 2 luni. (Scuzati-mi categoria)

Răspuns Câştigător
| Suki08 a răspuns:

Si eu am patit fix la fel cu tusul de la mark si nu mai merge sa i faci nimic, a secat lichidul, il poti arunca.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamnelor si domnilor, minunatele produse Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să îl ții în apă caldă.
Și dacă nu se rezolvă, ascute-l.

| Suki08 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este tus, cum naiba sa l asculta, e plastic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suki08):

A zis creion, nu cariocă.

| Suki08 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tip creion, adica are penita ca varful creionului, e grele...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suki08):

"e grele" ca la tine creionul e acelasi cu carioca.
de unde era sa stiu.
dar nu mai are importanta.
acum am aflat ca e de la avon.pentru prima data adry e utila cu cevva.

| Suki08 a răspuns (pentru anonim_4396):

Varful este tip creion, dar in sus este plastic, doamne, nu e creionul acelasi cu carioca

| TsunamiiiYay explică (pentru anonim_4396):

M-am exprimat eu gresit probabil. Arata ca un creion(la asta m-am referit, pentru ca sunt si alte tipuri lichide gen.) si are varful carioca

| Suki08 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am patit fix la fel cu tusul de la mark si nu mai merge sa i faci nimic, a secat lichidul, il poti arunca.

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Deci si fara deci laughing
Daca e creion plastic sau cu lemn trece i varful printr-o flacara de 2ori. Nu il tine in flacara.
Daca este tip carioca ia frumos o penseta, scoate i varful si intoarce-l. Eu asta faceam la tusuri cand se uscau happy.

| TsunamiiiYay explică (pentru NoneOfUrBusiness):

Arata cam asa (stanga) https://goo.gl/images/u4jCBZ

| NoneOfUrBusiness a răspuns (pentru TsunamiiiYay):

E tip carioca. Incearca varianta cu intorsul varfului, scoti varful si il bagi pe cel uscat inauntru. Cel mai rau lucru posibil este sa strici tusul, dar uscat fiind tot nu il mai poti folosi.

| TsunamiiiYay explică (pentru NoneOfUrBusiness):

Hm,da,intr-adevar e o idee buna. Dar... tarziu, deja am dat funda si nu ma lasa sa schimblaughing

| NoneOfUrBusiness a răspuns (pentru TsunamiiiYay):

Daca te-am ajutat in vreun fel, atunci ma bucura mai mult decat funda.