| Andwta a întrebat:

Buna! Am vazut ca multă lume fac cumparaturi de la sh. In Suceava unde as putea gasi un sh cu haine dragute si mai vizitat?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine încerci pe olx

| Andwta explică (pentru anonim_4396):

Niciodata nu fac cumparaturi online. Am frica aia sa nu imi vina imbracamintea sau sa primesc altceva...

| lamasanustefan a răspuns:

La bazar.

| Andwta explică (pentru lamasanustefan):

Oh, acolo trebuie sa intru cu bani... la cate haine frumoase sunt as lua aproape tot bazarul, dar sunt limitata

| lamasanustefan a răspuns:

Sau mai este PPU si cu PEPCO.
Un tricou e 5 lei

| lamasanustefan a răspuns (pentru lamasanustefan):

PPT nu PPU. Scuze

| Andwta explică (pentru lamasanustefan):

Imi plac lucrurile de la pepco, dar de ceva vreme nu mai gasesc ceva pe gustul meu