| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Am vazut la destule fete ca au "patratele". Cum vi se par fetele cu un abdomen cu muschii intariti? Si cam cum pot obtine unul? Ce exercitii?

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Un barbat adevarat se uita mai putin la aspect si mai mult la cat te duce capul'
Daca vei cadea repede la pat' nu va sta cu tine nimeniwinking
Pentru ca daca la el ai cazut din prima la pat si la alti vei cadeatongue
Eu asa gandesc'
Sa vedem care mai ganditi ca mine? laughing

| Coriii a răspuns:

sunt frumoashe fetele cu "patratele" dar sa nu fhi accentuate... adica stridente cum au baieti am avut sho dar le aveam accentuate... eu mancam fructe seara si faceam abdomenewinking
dar daca te indopi cu tot felul de mancaruri.: fast-food nu e de bine
bafta!

| εїз a răspuns:

Pai. in primul rand fetele cu patratele sunt cele mai frumoase si perfecte.si cele 90-60-90. poti avea si tu un abdomen cu patratele. daca te duci la sala de fitness. si faci cel putin 4 luni.

Bafta cu exercitiile!

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Eu am un abdomen cu muschii intariti am facut inot timp de 6 ani si acum fac handball. Poti face si tu ori ce sport iti va intarii muschiibatting eyelashes

| ColoredLove a răspuns:

Groaznic! renunta la idee. vei arata ca un barbat.
be feminine!
Ciuss:*

| Fuck Googăl. Ask me! explică:

@ Liviu
Cred ca ai inteles gresit! laughinglaughinglaughing Stiu si eu treburile astea. Ma refeream in general (si fetele si baietii) ce parere au.winking Si toti ziceti ca va uitati la la gandim, dar cand vedeti una buna o luati chiar daca nu stie cum o cheama cu buletinul in fata.

| BeYoU a răspuns:

Mi s pare disgratios:o femeie cu muschi yeacasa

| picea a răspuns:

Nu este adevarat nu vei arata ca un baiat, eu am fost o sportiva, nu de performanta, am facut atletism si acum mai joc cu baietii un tenis cu piciorul care e sportul meu preferat chiar daca am 33 de ani, dar imi place sportul mult de tot, si eu am patratele dar nu asa ca si baietii mai finute, cred ca s au accentuat mai tare cand am "carat" fetele in brate, chiar intr o zi fetita mea cea mare care are 11 ani mi a zis"mami ce burta frumoasa ai! ea fiind mai plinuta fiind in dezvoltare, nu trebuie neaparat sa ti faci patratele dar sportul conteaza foarte mult.

| robert1239 a răspuns:

Liviu parca ai fi fata.Cameleon fetele cu patratele sun suple, mie imi plac.Am gasit pe youtube niste abdomene pe care ti le recomand.
1.http://www.youtube.com/watch?v=edUFqkWSve8&feature=fvst
2.http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
La 1 nu este obligatoriu sa reusesti din prima. Poti face din ce in ce mai mult pe parcurs.Lucreaza abdomenul cel putin 1 data la 2 zile. Sper ca te-am ajutat.Suces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patratele. si nu este cum zic altii ca vei arata ca un baiat. mie imi place.

| motanelu a răspuns:

Pai fa si u exerciti in fiecare zi(abdomene)ca si eu fac dar sunt baiat