| Sktrkdk a întrebat:

Buna.
Are cineva niste solutii pentru a ameliora durerea de la epilarea inghinala totala?
Am citit un comentariu de la o persoana care spunea ca un panadol luat cu jumatate de ora inainte de epilare ar face o mare diferenta, asa este? Mai exista si alte optiuni in afara de aceasta?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Da, pastiluta sau o duşcă de ceva daca esti majorwinking

2 răspunsuri:
| Editocroci a răspuns:

Nu te mai epila cu ceară. Eu mă rad inghinal și aplic cremă de gălbenele după aia.

| Sktrkdk explică (pentru Editocroci):

In ultimele luni asa am facut, dar prefer sa ma intorc la varianta care sa pastreze zona aia fina pentru mai mult de o zi laughing