| Patrunjel123 a întrebat:

As avea o intrebare pentru fete. Vreau sa ii cumpar iubitei mele de ziua ei(mi-a zis ca isi doreste pantofi oxford) acesti pantofi dar nu sunt inca sigur. Voi ce parere aveti despre ei? https://www.modlet.ro/......xford.html

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sunt frumoși. Dacă îi știi numărul, te sfătuiesc să îi cumperi din magazin așa își poate schimba daca cumva sunt mici ori mari. Uneori calapodul diferă de la pantof la altul, firma etc. Poți merge cu ea in magazin și tu să-i plătești cadoul, nu-i musai să îl iei de dinainte.

| Larisa189 a răspuns:

Ar fi ok să îi nimerești mărimea, și sunt frumoși. Acum mai lipsește un buchet de trandafiri sau ceva ce știi că i.ar place, ceva mâncare, nu știu?