| mary2032 a întrebat:

Buna. kiss! As dori o lista cu magazine online de haine cu tinte! Numai cu tinte dar sa fie si la un pret acceptabil.kiss Multumesc!

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Oh doamne... Moda asta, până când nu a fost la modă, nimeni nu a ştiut de ţinte acum toată lumea le poartă straight face.

| mary2032 explică (pentru FadetoBlack):

laughing mda... :p

| FadetoBlack a răspuns (pentru mary2032):

După ce trec, puteţi să le aruncaţi la gunoi, că nu o să vă mai placă.

| RennaM a răspuns:

Pai nu se prea gasesc si e ff pacat

| SkaterGirl112 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/haine+tinte+femei.html
Poti cauta pe okazii, dar nu stiu daca iti va placea de aici. In rest, nu prea stiu site-uri cu preturi convenabile...