| Ostepoc_Alex_2002 a întrebat:

As dori sa imi spuneti solutii pentru acnee si urme de la acnee, am 17 ani si sunt baiat si pentru slabit, pastile care chiar sa ma ajute, va rog mult, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru acnee cea mai buna solutie este sa mergi la un dermatolog pentru a determina ce tip de ten ai
asa noi iti putem da anumite creme care iti pot agrava si mai rau tenul.
pastile de slabit nu exista sunt doar reclame, balarii.
asa cum sunt si medicamentele ce promit cresterea jucariei dintre craci.
pentru slabit insa deficitul caloric si sprinturi.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te ma la dermatolog lasa site-urile de neavizati daca ai problema serioasa cu asta

| Antopuff a răspuns:

Dermatolog pentru acnee iar pentru slabit sport nu pastile