| DeDe11 a întrebat:

Buna as dori sa intreb ca daca cumperi haine sau pantofi de la second hand se observa tare?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu; sunt de calitate buna la un pret accesibil. Spalate arata chiar bine.

12 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

La SH sunt si haine care arata bine. Conteaza magazinul, unii aduc doar rebuturi, si mai important, conteaza ziua in care aduc marfa. In primele doua zile dispare cam toata marfa buna. Cunoscatorii cunosc happy! Uneori arata ca noi, si sunt foarte ieftine, alteori arata jalnic, trebuie sa plateasca ei ca sa le vandahappy Nu e o rusine sa cumperi de la ei, si chiar daca nu obisnuiesti, s-ar putea sa iti sara in ochi cate un articol, si cand vezi pretul, clar merita. Oricum sunt mai de calitate decat cele chinezesti.

| NevastuicAaA a răspuns:

laughing Depinde de second.La unele seconduri aduc numai carpe si la altele aproape noi, unele chiar noi.
Trebuie sa vezi un second calumea si mergi cand aduc marfa.Si gasesti.

| LolaLollita a răspuns:

Depinde in ce stare sunt lucrurile in momentul in care le cumperi.

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Pai se observa x_x
adica am o prietena care si-a luat o bluza de acolo si din prima se observa ca.

una e sa iti cumperi din Diana Shoping
si alta e sa iti cumperi din...

| Naturelle a răspuns:

Depinde de calitate, iti poti da seama singura si tu daca te uiti la ei(ii poti face cu crema de papuci daca sunt de piele)

| euwik a răspuns:

Nu

| RebekkaRebbe a răspuns:

Nu se observa:*

| DDDonald a răspuns:

Nu neaparat

| diion a răspuns:

Nu se observa nimic daca le speli, au un miros specific de parfum sau nu stiu ce e ala, si daca bine inteles nu le cumperi uzate rau

| world4u a răspuns:

De obicei da mai bine stringe bani pentru ceva valbil pentru mai mult timp)

| Ioana_Alina_1994_D00C a răspuns:

Depinde de starea lor. oricum nu este o rusine. eu am colege bogate in clasa care au card de fidelitate la magazine second hand, deoarece gasesti de multe ori haine de firma la preturi mai bune. de asemenea sunt seconduri care au haine de calitate si care nu par purtatehappy eu zic ca nu se observa atata timp cat nu sunt rupte sau patate.