| Catalyna306 a întrebat:

As dori sa stiu cat mai multe informatii despre firma Lady's-care sunt avantajele si daca se merita sa ma fac si eu reprezentant.

3 răspunsuri:
| Naoa a răspuns:

Buna
Eu sunt reprezentant de aproape doi ani. Avantaje sunt multe: iti iei produse la pret redus, beneficiezi de bonusuri, etc.
Dezavantaje: uneori produsele nu corespund descrierii de pe site. De exemplu, mi-am luat un ruj care pe site scria ca era mat, iar in realitate era sidefat. Partea buna este ca poti sa le returnezi si iti primesti banii inapoi.
La fel ca la avon/ oriflame, au produse bune si produse proaste. Diferenta dintre ele, este ca nu esti obligata sa faci comenzi lunar.

| Catalyna306 explică (pentru Naoa):

Si daca vreau sa nu mai fiu reprezentant, pot face acest lucru?

| Naoa a răspuns:

Sigur ca da. Pur si simplu nu mai plasezi nicio comanda, iar dupa 3 luni iti vor dezactiva contul.