| Erekest a întrebat:

Aș dori să vă întreb ceva.
Cu ce mă pot epila în totalitate în zona intimă?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Inceputul a răspuns:

Cu lama si crema, fiind cele mai nedureroase metode, dar pe termen scurt, daca doresti ceva pe o durata mai lunga, incearca ceara, chiar daca este cea mai dureroasa, este in acelasi timp si cea mai eficienta. Insa, daca vrei o epilare definitiva, poti apela la un salon unde se fac asemenea proceduri. Sper ca te-am ajutat, o zi frumoasa

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cu bic-ul si spuma de ras, eu zic ca e cel mai ok, crema depilatoare nu e indicata la zona inghinala

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Ceara sau lama sau..crema depilatoare. Cam cu orice. ‘)) Dar cred ca cea mai buna metoda este cu ceara.