| CookieMonsterRawr a întrebat:

As vrea ca de revelion sa port o fusta sau rochie, cu niste tocuri, si oricum, ceva elegant. Doar ca problema e ca eu nu obisnuiesc sa port rochii, sau fuste, pentru ca am picioarele cam groase straight face. Ce tip de fuste mi s-ar potrivi? daca at putea sa imi faceti o tinuta intreaga ar fi perfect. multumesc :*. OFer funda bine'nteles

Răspuns Câştigător
| sunshine2601 a răspuns:

Ti-ar trebui o fusta fixa in talie si pe solduri si creata in jos. In ceea ce priveste pantofii, e buna ideea cu tocuri, ca fac picioarele sa para mai subtiri, dar sa nu exagerezi cu marimea daca nu esti obisnuita.

2 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

De ce nu porti o rochie lunga? Ai fii eleganta si ti-ai ascunde picioarele - www.rochiirochitesifustite.ro - este un site de moda, unde gasesti cele mai noi pictoriale din reviste internationale, articole de hairstyle si make-up si un magazin online de rochii de seara si de cocktail la preturi accesibile! La fiecare rochie cumparata primesti o pereche de gene false cadou! Daca te combini cu o prietena si cumparati 2 rochii aveti reducere 20%... Daca suma depaseste 700 Ron primesti cadou multe accesorii si piese vestimentare!

| catha3 a răspuns:

Pai din moment ce iti iei tocuri, picioarele vor parea din ce in ce mai subtiri, depinde de inaltimea tocului :D.
Ceva de genu ar fi foarte dragut :x http://www.styleandthecity.ro/tinute-de-dragobete-pentru-femei-romantice

sau ceva de genu, mai lung, daca spui ca ai picioarele groase
http://www.amafashion.ro/rochie-neagra-din-voal-model-2442