| Amely21 a întrebat:

Bună! Aș vrea păreri despre cele mai bune și fine parfumuri florale, nu foarte stridente. Cu aroma fină și plăcută.

1 răspuns:
| PrajituraCuCaise a răspuns:

Hey! Nu stiu daca poate fi considerat floral neaparat, dar eu folosesc Black Opium de la YSL si am primit nenumarate complimente pe el. Este usor dulceag, nu foarte complex (predominant vanilie), dar in acelasi timp are o aroma pe care o pot descrie ca fiind "scumpa", miroase scump si cu cat sta mai mult pe piele cu atat devine mai delicat si feminin. Il folosesc de 4 ani, imi place foarte mult si chiar persista