| acris a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar un kit de epilat cu ceara de unica folosinta si nu stiu care este mai bun? ma poate ajuta cineva? care ceara este mai buna, cu miere sau cea de mai multa tipuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pe http://www.pinktree.ro gasesti kit de epilare profesional la 130 lei complet, pentru piele normala iti recomand ceara cu miere, iar pentru piele sensibila cu dioxid de titan si micromica(roz), la acest kit poti alege tu ce culoare vrei la ceara.succes!

1 răspuns:
| criss84 a răspuns:

Cred ca cea cu miere este mai indicata deoarece are si un efect emoliant asupra pielii.