| BeautyTeacher a întrebat:

as vrea sa imi iau un rimel waterproof rezistent la apa dar am auzit ca nu se ia cu demachiant obisnuit cu ce se ia?

Răspuns Câştigător
| sofia_8041 a răspuns:

Se ia cu demachiant obisnuit stai linistita...eu am folosit si nu am avut probleme.Se ia jos putin mai greu decat rimelul obisnuit dar nu-ti trebuie altceva.

4 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Exista demanchiant si pentru machiaj waterproof. Stiu sigur ca cei de la nivea au, de alte firme nu stiu.

| annaloveanna a răspuns:

Ai dreptate! Nu se ia cu demacheant obisnuit. Poti incerca cu o lotiune tonica si apoi sa te dai cu demacheant.

| madarfacar a răspuns:

Am auzit ca merge si cu acetona.Merita sa incerci.