| geogi a întrebat:

as vrea sa imi vopsesc parul negru albastrui da prina oara as vrea cu sampon sa vad cum imi sta.culoare parului meu este un saten mai inchis credeti ca o sa iasa fain? sau cu ce as mai putea sa il vopsesc ca sa iasa repede din par in 2-3 saptamani?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După 4-6 spălări iese nuanțatorul din păr. Ai grijă că negrul te maturizează foarte mult!
Pa, pa.

| friday a răspuns:

Arata ieftin straight face, si fals. Mai bine optezi pentru o nunanta mai naturala, un negru mat. Vrei sa pari falsa? Sa se vada ca esti vopsita?

| EUSIATIT a răspuns:

Nuantator este cel mai bine bafta si sa ne tioi la curent daca ti a reusit

| zuzukaeu a răspuns:

Buna! sa stii ca te-ai gandit foarte bine mai intai foloseste un nuantator care sa se duca la spalat sa iasa definitiv in caz ca nu iti place cum iti sta.ai putea sa incerci nuantator de la loncolor (loncolor trendy)iese dupa 4-6 spalari definitiv, dar sa te gandesti dupa aceia foarte bine daca vrei sa te vopsesti bruneta cu o vopsea permananta ca pe negru dupa ceia nu mai prinde nimic daca vrei sa scapi de negru doar foarfeca mai poate de decolorat nici sa nu vorbim! sper sa faci alegerea potrivita. pusy

| Annelise a răspuns:

Daca optezi pentru. colorant e ok, insa nu iti va iesi exact acea culoara, pentru ca pana la urma e doar un sampon. Eu zic sa lucrezi pe www.taaz.com, pui o poza cu tine si iti schimbi culoarea parului sau sa iti faci intr-adevar niste suvite cu vopsea, sa vezi daca iti plac, iar pe urma te poti vopsi complet
Bafta!

| CapshuniK_2091 a răspuns:

Te faci bruneta iar la soare, lumina etc apare o nuanta de albastru. Deci te poti face linistita ca nu e albastru exagerat din contra e ceva placut si foarte subtil. O sa-ti stea minunat. Succes!

| emma23 a răspuns:

De iesit, va iesi fain pe parul tau si daca te faci cu sampon e posibil sa-ti iasa din par in 3 saptamani.