| Kitty_5715 a întrebat:

Buna :*. as vrea sa imi vopsesc sprancenele mai des. Dar am o nelamurire... vopsitul sprancenelor in timp dauneaza? [ caderea sprancenelor ]. mersii anticipat

5 răspunsuri:
| heroforyou a răspuns:

laughing vai ce te-a mai speriat lumeaa... posibil sa dauneze dar nu e chiar atat de gravoh go on laughingdaca iti cumperi vopsea speciala pentru sprancene ti le poti vopsi desigur, vopseaua de par nu prea e indicata.
poti sa mergi mai bine la un salon de cosmetica, nu e chiar atat de scump.si te fac binewinking
papa

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pai... da dauneaza. dar poti sa iti dai cu ulei de ricn.winking

| DdDiX a răspuns:

Doamne! cum sati vopesesti sprancenele? fato' (scuze ca vb asa) da u esti sanataoasa?

normal ca dauneaza in timp...

| Kitty_5715 explică:

Nu ma referam la vopsea de par!laughing).

| drLove_6714 a răspuns:

Iti recomand sa folosesti decolorant inainte sa te vopsesti.sa ai nunata parului din nas ca in cap