| мαrrýиєlα a întrebat:

as vrea sa imi ziceti rutina zilnica + cum sa scap de herpes? + niste masti sau chestii de frumusete sa fi frumoasa fiindca incepe scoala si nu vreau sa fiu urata.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe zona afectată de herpes pui tinctură de propolis, în rest lasă tenul în pace.
Cel mult pentru hidratare poți aplica ulei de migdale dulci.
Succes la școală!
Pa, pa.

| untu a răspuns:

Cumpara de la farmacie,, COMPEED" si aplica pe zona afectata de herpes! Vezi pe:,, www.compeed.com"