| ALEXANDRA a întrebat:

As vrea sa ma tund ca Tequila. Ma tunde prietena lui mama, care are un salon si se pricepe. O sa ma tund acasa, deci o sa ii arat de pe calculator o poza cu ea. Dar vreau sa stiu cum sa fac sa imi stea parul ca al ei. Ce pasi trebuie sa urmez, si parca am vazut intr-un clip de al ei ca isi dadea pe par cu ceva de la schwarzkopf. Deci ce trebuie sa fac? Fundaa.

2 răspunsuri:
| kidutssu a răspuns:

Nu e obligatoriu sa te dai cu acea chestie pe par.e de ajuns sa ti-l indrepri in caz ca nu este drept si sa il tapezi un pc sus, atata tot, sau il poti da cu o masca de par dupa ce faci baie pentru a fi mai moale si a se indrepta mult mai usor.
FUNDAbatting eyelashes