| R0011 a întrebat:

As vrea sa ma tund dar nu mai am nici o idee. Am parul destul de lung, dar bob`ul nu ma reprezinta iar in scari sunt tunsa deja. Eu as vrea sa ma tund cam asa >-- http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0, dar nu stiu ce sa fac. Altceva nu prea am gasit. Poate aveti alte pareri?

6 răspunsuri:
| RuxiiRawrr a răspuns:

Du-te la un frizer profesionist.Cum ar fi ala de la Romanii au talentlaughingSerios,am fost acolo, tunde bine tipu, iti dau si adresa daca o vrei.
Strada Octavian Goga nr 32.big grin

| kri a răspuns:

Cea mai buna idee ar fi sa te tunzi ca in poza! mi-ai dat o idee! si eu vreau sa ma tund asa!

| R0011 explică:

Mda faza e ca eu stau in Suceava.laughing

| daniela4853 a răspuns:

E superr frizura din poza. poti sa te tunzi asa

| Clopotyca a răspuns:

Eu red ca ar trebui sa iti lasi parul pana la cot apoi sa il filezi in scari arata super eu sunt tunsa asa si avantajeza pe oricine daca til vei tunde ca rihana va trebui sa iti asezi parul in fiecare dimineata de asta ii sta ei asa de bine la aceasta coafura nu trebuie dacat sa il peptani in fiacare dimineata

| JuicyCupcake a răspuns:

Eu zic sa te Tunzi ca Rihanna.De ex. Lasati parul pana la umeri si lasa si bretonul. Apoi cand te tunzi, intr-o parte lasa-l lung si in cealalta pana la baza gatului. Fundita?big grinhappy