| IMISSYOUBABY a întrebat:

Buna as vrea sa-mi comand haine dupa zenda si miniprix... ce spuneti sunt bune hainele, atimai comandat? funda+vot rapid

8 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Miniprix sunt hainele faine love struck merita orice comandawinking.

| redrooose a răspuns:

Eu am comandat odata de la miniprix si nu mi-a mai trebuit laughing Marimile nu se potrivesc cu cele din magazine, de obicei sunt mai mari decat marimea pe care o ai tu si la ce am comandat eu nici materialul nu prea mi-a placut... Dar poate am avut eu ghinion happy

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Ellliiii a răspuns:

AAm comandat si eu de pe miniprix ...camasi,tricouri,veste,psi niste pantaloni si la mine sau potrivit marimile iar hainele sunt de firma Bershka(calitate 98%) depinde ce iti comazi si nu te uita la cele mai ieftine pentru ca e normal ca cele care au un pret exagerat de mic sa nu fie chiar asa de bune

| Ellliiii a răspuns:

Nu stiu ...nu am comandat niciodata haine de acolo...dar voi intra sa ma uit la haine In caz de`mi va place ceva si voi comanda am sa-ti spunwinking

| chrystyan21 a răspuns:

Ai grija ca la miniprix nu prea se potrivesc marimile de nici un fel, cel putin la barbati

| chrystyan21 a răspuns:

Mai bine cumpara de pe alte site-uri unde hainele sunt mai scumpe un pic dar mult mai bun si din punct de vedere calitativ si al marimii, eu asa procedez si sunt foarte multumit

| IMISSYOUBABY explică:

Dar de zenda ce ziceti?