| Jerry_Alex_1999 a întrebat:

As vrea sa slabesc in zona burtii. Mi-ati putea recomanda niste exercitii?winking

Răspuns Câştigător
| alexbestt a răspuns:

Abdomene multe consecutive si de multe ori pe zi dar trebuie sa incepi usor cu cateva serii de 50 de abdomene si apoi poti avansa la 100-150 eu fac acum serii de 200 si am pornit de la 30. Te poate ajuta si alergatul.

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Apucate de abdomene, genoflexiuni si mergi si la fitnes. Doar asa vei reusi!

| RareşTPUro a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni si alergat in fiecare zi. De cate ori vrei sa repeti cu exercitiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand multe abdomene.
Te pup!

| Dєєa a răspuns:

Pentru a slabi intr-o perioada scurta trebuie sa alergi 10 minute pe zi sau sa faci 30 abdomenii in fiecare seara.

Funda?

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Abdomenele sunt ajutatoare dar poti cauta pe internet filmulete care sa te ajute si nu uita pentru rezultate, nu te lasa de exercitii, fa-le zilnic

| Jasmiiiinnne a răspuns:

Abdomnene! Cele mai eficiente exercitii!winking
Pupiiic :*.