| MihaLoveYou a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa imi fac unghiile sa creasca mai repede.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca solutii pentru cresterea unghiilor(de la diferite firme, exemplu Avon)

5 răspunsuri:
| olimpiaherra a răspuns:

La-ti un lac special pentru asta

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy! Incearca cu ulei de ricinwinking. in fiecare seara aplici pe ungii acel ulei ca si cum ai aplica oja. La mine functioneaza happy
Bye love struck

| andreea93_9801 a răspuns:

Buna:*
Eu zic sa le ti tot timpu unghiile cu oja ca sa nu ti se mai rupa sau sa se exfolieze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe lângă un consum de legume și fructe proaspete care sunt o sursă de vitamine, săruri și oligoelemente poți folosi uleiul de ricin.
Masezi seara unghiile și lași să acționeze cel puțin 30 de minute.
Pa, pa.

| esapament a răspuns:

Fa dus dimineata si seara! am descoperit fara sa vreau laughing si nici nu ma scoate din sarite.