| fetita97 a întrebat:

as vrea sa stiu daca as putea scapa de suvite.sa incepem deci inainte de a imi face suvite mi-am decolorat parul si apoi mi-am facut suvite dar nu imi plac cum scap de ele?sad (scuze ca am folosit de atatea ori "suvite")si as vrea sa nu mai am culoarea de sub suvite.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Pai singura solutie e sa te vopsesti sau sa vopsesti doar suvitele cu culoarea naturala a parului tau.

| fetita97 explică:

Am vopsit suvitele cu culoarea mea naturala (brunet) si au ramas tot rosii doar ca un rosu inchis