| aanaaaaxqq a întrebat:

As vrea sa stiu pana la cati ani creste priamida nazala? Nu de alta, dar am vazut pe Youtube o femeie ce si-a facut rinoplastie si degeaba si-a facut-o ca tot ii s-a marit nasul. La cati ani pot sa imi fac rinoplastia?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pana la 20ani maxim, cu trasaturile alea ramai. E in functie de mana medicului rezultatul. E una din cele mai dificile operatii, rezultatul final fiind observat in decurs de 1 an.

| Cduncfujndf a răspuns:

Din câte am auzit, nasul este singura parte a corpului care nu se oprește niciodată din crescut.(mi se pare că e la fel și cu urechile ).
Dar nu cred că se întâmplă asta la toată lumea.